top of page

עירויי ויטמין C במינונים גבוהים ישירות לווריד

Untitled design (5)_edited.jpg
עירוי ויטמין C (2).png
עירוי ויטמין C.png
עירוי ויטמין C (1).png

למה ויטמין C בעירוי תוך וורידי?

כל האנשים כולם ובמיוחד אנשים הסובלים ממחלות ותסמינים שונים יכולים להפיק תועלת רבה מעירויים של ויטמין C במינון גבוה, בין אם כטיפול תומך במקביל לטיפולים הקונבנציונליים, בין אם לשפר את ההרגשה הכללית ולמנוע מחלות ובין אם כטיפול ישיר נגד מחלה או תסמינים איתם מתמודדים. חומצה אסקורבית (ויטמין C ) הניתנת כעירוי תוך ורידי עוקפת את מערכת העיכול ונטמעת בגוף עד פי 100 מאשר נטילה באמצעות בליעה.

 

למה זה טוב אתם שואלים? אז ככה:

התאים הבריאים שלנו מתפקדים מצוין בסביבה עתירת חמצן, וזה אגב הבסיס לבריאות איתנה - חמצן בתאים! משמע, כאשר רמת החמצן בתאים עולה כך התא בריא יותר ויותר. לעומת זאת, התאים הפחות בריאים שלנו דווקא פועלים ומשגשגים בסביבה דלת חמצן ועשירה מאוד בגלוקוז. לשמחתנו הרבה, המבנה המולקולרי של ויטמין C דומה מאוד לגלוקוז, לכן כאשר ויטמין C נפגש עם תא חולה הוא מצליח להטעות אותו ולחדור אליו בקלות וזאת על מנת להשמיד אותו. תאים חולים הנמצאים בגוף נפגעים ומושמדים במפגש עם מינון גבוה של ויטמין C - זו הסיבה שעירוי ויטמין C מחזק באופן משמעותי את מערכת החיסון! הוא נספג ישר במערכת הדם ומוזרם לכל מערכות הגוף אשר צריכים חיזוק. פעמים רבות ניתן להרגיש את השינוי החיובי בגוף כבר ביום למחרת. הטיפול אינו פוגע בתאים בריאים אלא אך ורק בתאים חולים, לכן אינו גורם נזק או תופעות לוואי.

ויטמין סי במינון גבוה הניתן בעירוי תוך וורידי:

 • מנקה את הדם!

 • מעלה את רמת החמצן בדם!

 • ממגנט מתכות רעילות ומסלק אותם מהגוף!

 • מחזק מערכת חיסונית!

 • נלחם בזיהומים ובדלקות!

 • ועוד..


למה ויטמין C במינון גבוה?  כי זה כל הסוד! 

שימו לב לדרך המעניינת שהוויטמין הזה עובד.. 

צבא שלם של נוגד החמצון ויטמין C  נכנס לתאים החולים, מה שגורם ללחץ חמצוני כה רב עד שהתאים הללו נשרפים ומתים. הם עושים זאת בצורה מעניינת ומפתיעה למדי שלא הייתה מוסברת בעבר על ידי המדע. במקום לתקוף ישירות תאים חולים, התרכובות ויטמין C הופכות לחומר מחומצן אחר המכונה חומצה דהידרוסקורבית, או DHA. 

ה-DHA מרמה תאים חולים והם מאפשרים לו כניסה וגישה אליהם. ברגע שהוא מקבל גישה, ה-DHA הזה הופך בחזרה לחומצה אסקורבית (סוג של ויטמין C), מה שגורם לתאים לא בריאים ל ה ת א ב ד. 

מחקר נוכחי מגלה ש-DHA פועל כסוס טרויאני ממש!

"ברגע ש- DHA  כבר בתוך התא החולה,  נוגדי חמצון טבעיים מתוך התא החולה מנסים להמיר את ה-DHA בחזרה לחומצה אסקורבית, אך תוך כדי התהליך , אותם נוגדי חמצון מתרוקנים, והתא החולה מת מלחץ חמצוני". (Medical News Today)

כיצד פועל טיפול בעירוי ויטמין C? 

את הכמויות של ויטמין C הדרושות להשגת היתרונות הטיפוליים המדהימים האלה לא ניתן להשיג מצריכה פומית בסיסית של ויטמין C. צריכה יומיומית יכולה למקסם את המערכת החיסונית שלנו  ולסייע בתיקון רקמות, אך כשמדובר בטיפול יעיל ועוצמתי לכמעט כל תסמיני המחלות למיניהם,  מתן עירוי ויטמין C תוך ורידי זו הדרך  האולטימטיבית. 

העירוי עוקף את מערכת העיכול ומאפשר לוויטמין C להיספג ישירות לדם ולתאים. ויטמין C  גם מדרבן את היצור של חמצן בתאים, לכן מכונה "מתווך החמצן". הוא מבצע פונקציות ייחודיות במיקוד ומיגור תאים סרטניים בכל מקום שבו הם עשויים לארוב בגוף.

אפילו המכון הלאומי לסרטן (NCI) מצטרף למדע מאחורי טיפול עירוי בוויטמין C. הוא מודה, בהתבסס על מחקרי מעבדה, שוויטמין C מסוגל לעזור להאט את צמיחתם של תאים חולים בערמונית, בלבלב, בכבד ובמעי הגס. גם מחקרים בבעלי חיים וגם בבני אדם הראו שטיפול בעירוי בוויטמין C יכול לעזור לחסום את צמיחת התאים החולים ולשפר את איכות החיים של המטופל.

לחצו פה לקיבוץ מחקרים רבים מהארץ והעולם אודות הטיפולים בעירויי ויטמין סי וגלוטתיון במינון גבוה.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

שאלות נפוצות

למי מיועד הטיפול? 

 • לכל מי שרוצה להרגיש טוב יותר ולחזק את שורש מערכות הגוף. 

 • לכל מי שמתמודד עם בעיות של דלקתיות בגוף. 

 • לספורטאים הזקוקים לחיזוק וריפוי. 

 • למבוגרים הזקוקים להתאוששות והקלה. 

 • למתמודדים עם מחלות קשות וקלות. 

 • לאנשים אחרי/לפני טיפולים תרופתיים קשים. 

 • למי שזקוק לנקות רעלים ומתכות מהגוף והמוח. 

         ובעצם... לכולנו 

האם הטיפול ניתן באישור רופא? מי מחבר את העירוי?

בהחלט. הרופא שלנו עובר על התיקים הרפואיים של כל מטופל, ומאשר (או שלא מאשר) את הטיפול. אחות מוסמכת מרכיבה את העירוי במסירות ואהבה. 

 

האם מינונים כה גבוהים של ויטמין C מסוכנים? 

לא. ויטמין סי מסיס במים ונשטף החוצה מהגוף תוך מספר ימים. הגוף לא מחזיק בו ולעולם לא יכול להגיע לרעלת ויטמין סי

או 'יותר מידי ויטמין סי'. בזמן שהוויטמין בגוף, הוא עושה את עבודתו נאמנה בכל כך הרבה רבדים. וויטמין C מעלה את רמת החמצן בתאים באופן שאין כדוגמתו - והרי תאים רווים בחמצן לעולם לא יכולים להיות חולים. הוא נלחם בדלקתיות בגוף מלחמת חורמה. הוא מטעה תאים חולים ומסייע להשמידם. הוא מסלק רעלים עוצמתי במיוחד ומחזק מערכת חיסונית - ואת זה כולנו צריכים.

 

האם הטיפול בעירוי ויטמין C פוגע בכליות? 

לא. הטיפול אינו פוגע בכליות בריאות כלל וכלל, להיפך! משפר את תפקודם כמו את שאר תפקודי הגוף. אך יחד עם זאת חשוב לזכור שוויטמין C משתן ולשם כך מצריך תפקודי כליות תקינות. לכן, חולי כליות ו/או דיאליזה לא יכולים לקבל את הטיפול. 

מי לא יכול לקבל את הטיפול?

חולי כליות ודיאליזה אינם יכולים לקבל את הטיפול. אנשים עם מחסור באנזים G6PD (אלרגיה לפול) אינם יכולים לקבל את הטיפול. 

כמה טיפולים אני צריך?

אנו ממליצים להתחיל עם הפרוטוקול הטיפולי המינימלי של 3 טיפולים לפחות - כמובן שתלוי במצב הבריאותי. 

למטופלים המתמודדים עם מחלות קשות ההמלצה תהיה סדרת טיפולים עקביים עד לשיפור משמעותי של המחלה. 

האם ישנם מחקרים תומכים בנושא?

בהחלט. ישנם מחקרים רבים מרחבי העולם אשר מעידים על חשיבות הטיפול כנגד מחלות רבות. לחצו פה לדף המחקרים

אדלה משתפת..

לאחר 5 טיפולים עשיתי PETCT והיה שיפור ניכר! הגידולים הקטנים מסביב נעלמו, ואני מרגישה שזו הצלחה כבירה בשבילי

bottom of page