top of page
Untitled design (10).png
Untitled (60 × 120 cm) (120 × 60 cm)_edi

תכנית הרזיה והחלמה בת 21 ימים אשר תהיה לכם אבן דרך לבריאות איתנה וירידה מהירה במשקל.

רבים מאיתנו מתמודדים עם משקל מיותר ומעיק, משקל שמביא עימו בעיות בריאותיות, תסמינים שונים ואי נוחות, ומצב-רוח לא פשוט. התוכנית המסע להחלמה היא מפת הדרכים שלכם, אבן דרך להרזיה נכונה ואינטליגנטית הנוצרת משיקום מערכות ורקמות הגוף, וניקוי עמוק לריפוי וחיזוק מערכת החיסון. התוכנית פועלת עם הגוף, לטובת הגוף ומערכותיו. התוכנית בנויה בדרך שמשיבה לגוף ערכים תזונתיים ספציפיים ואבני יסוד בסיסיים, ולא רק דרך האוכל עצמו אלא ע"י הפרדת מזונות להקלה ושיקום של מערכת העיכול, והגוף כתגובה מרפא את עצמו, מנגנון השובע והרעב מתאזן , והגוף משיל מעליו את הקילוגרמים המיותרים בקלות ובמהירות.

הקשיבו לעדות המדהימה של  ריקי שירדה 11 קילו בחודשיים וגם חזר לה המחזור 

על מנת לרדת במשקל ולא לעלות יותר, משהו שורשי פנימי ואמיתי צריך להשתנות לחלוטין. כאשר תבצעו את ההנחיות שאני מלמדת בתוכנית למשך 21 ימים, תחוו את הדברים הבאים:

 • ירידה יפה במשקל  - ככל שיש משקל מיותר על הגוף כך גם הוא נושר מהר יותר

 • תחושת קלילות מדהימה והרגשה פיזית עילאית

 • שיפור משמעותי בחילוף חומרים ובבריאות המעיים

 • ירידה ברמת הדלקתיות בגוף והקלה בכאבים שונים

 • חיזוק משמעותי של מערכת העיכול והחיסון 

 • ניקוי הגוף מרעלים המאפשר תחושת אנרגיה מהממת

 • שיפור מראה עור הפנים והקלה על תסמיני בעיות עור

 • שיפור ערכים בדם לחולי סוכרת/ מחלות דלקתיות

 • הקלה משמעותית של תסמיני פיברומיאלגיה 

 • שיפור הסירקולציה בדם

 • ועוד...

חשוב להקשיב! כמעט כרתו לה את הרחם ואז היא הגיעה אל המסע להחלמה המסע להחלמה - שירלי בר
00:00 / 03:15
image.png

התוכנית בנויה מ-3 רבדים: 

shutterstock_106893017.jpg

לא כולנו ספורטאים ולא כולנו מסוגלים להתחייב לתוכנית אימונים יום יומית. אך כחלק מתהליך טרנספורמציה פנימי וחיצוני כאחד, יש ענין להניע את הגוף, גם אם מעט זמן ולא כל יום - העיקר לזוז.  כל אחד לוקח על עצמו כמות תנועתיות לפי היכולת. 

shutterstock_2208835393.jpg

תהליך לימוד שורשי להבנת דפוסי התנהגות קודמים, הבנת צרכי הנפש, הבנת כוח המחשבה והדיבור, כלים מעשיים על מנת לעשות שינוי תפיסתי שמשרת אותנו ומביא להצלחתנו. 

shutterstock_1168087564_edited_edited.jp

למידה והבנה טוטאלית של צרכי הגוף. כאשר נבין איך גופנו פועל ומגיב למזונות מסוימים, יהיה לנו קל בהרבה יותר לבצע את השינויים הנדרשים. ניקוי רעלים מהגוף, ייעול מערכת העיכול, חיזוק מערכת החיסון, טיפול ישיר בחילוף חומרים איטי, והכל דרך המזון שאנו מכניסים (או לא מכניסים) לגוף.

סיפור הטרנספורמציה של מיכל

הפעילות ההורמונאלית שלי.. ממש טרנספורמציה של הגוף!  דברים שלא נולדתי איתם.. קורים היום! 

ירדתי בין 8-9 קילו, אני

ערנית וחיונית - חיי השתנו ב-180 מעלות!! 

Capture6565.png
WhatsApp Image 2023-12-18 at 18.36.06 (1).jpeg
11351332_10153298907857020_5811188026826970589_n.jpg
חשוב להקשיב! צ'יסטה ענקית פשוט נעלמההמסע להחלמה - שירלי בר
00:00 / 03:40

התוכנית 'המסע להחלמה' מבוססת על  שלושה כללי זהב אותם צריכים להבין באופן יסודי. למידה והפנמה של הנחות יסוד הללו חשובים לאין ערוך להצלחת התהליך שלכם, ולא רק למשך ה 21 יום אלא גם לאחר מכן ולכל החיים. הנחות יסוד  הללו הם  כללי הזהב של התוכנית, הם מבוססים על מחקרים של מאות שנים, על המלצותיו של הרמב"ם ושל רבים גדולים נוספים כמו ד"ר ג'ון ה. טילדן, הרברט שלטון, אן ויגמור ועוד.

הריפוי העצמי של הגוף מתאפשר בזכות כך שתאי הגוף נמצאים באופן קבוע בתהליך של חלוקה ותחלופה, וכך רקמות הגוף מתחדשות כל הזמן. יכולת הריפוי העצמית על ידי תהליכים ביולוגיים פנימיים מאפשרת לְרַפֵּא שבר בעצם ללא כל התערבות חיצונית מלבד קיבוע,  אשר מאפשר את התנאים הנחוצים לתהליכים פנימיים תוך גופיים אשר מאחים את העצם. איחוי העצם נעשה על ידי הגוף עצמו וללא התערבות חיצונית. גם כאשר שלמות העור נפגעת ויש חתך, הגוף מיד מפעיל את מנגנון קרישת הדם שלו שמונעת אובדן הדם, וכן את מערכות הריפוי  אשר סוגרות ומאחות את אזור החתך. 

 

כל אמצעי הריפוי וכוחות הריפוי הגדולים ביותר נמצאים בתוך הגוף, ועלינו ללמוד כיצד לסייע להם וחלילה לא לדכא את פעילותם. כפי שעצם שבורה זקוקה לתנאים המתאימים על מנת להירפא, כך גם שאר מערכות גופנו. כוחות הריפוי נמצאים אצל כל אחד מאיתנו, אנו רק צריכים לאפשר להם את התנאים האופטימליים.  

לגוף שלנו, הידוע גם בשם "המכונה האינטליגנטית בעולם" יש יכולות פנומנליות לשקם ולְרַפֵּא את עצמו.

מאכלים המיטיבים עם הגוף הם אבני היסוד של התוכנית הזאת. לאור כך שאנו חיים בנקודת זמן מאוד שונה מהרמב"ם, חשוב לי לדייק את הנחיותיו לתקופתנו. בזמן הוצאת ספר זה, ינואר 2021, מרבית מהאנשים נמצאים במצב של תת-תזונה. תאי הגוף מורעבים ומרוקנים. אנשים מכניסים קלוריות שומנים חלבון ופחמימות אבל לא ויטמינים, כלורופיל, אנטי אוקסידנטים, אנזימים ועוד. התאים שלנו מרוקנים מאבני היסוד שלהם. כולם כל כך דואגים להכניס בשר ועוף לחלבון, ולא מבינים שהגוף זקוק להרבה יותר. 

 

כאשר באופן שיטתי ויומיומי אנו נשיב לגוף ערכים כל כך חשובים כמו אלה שכתבתי הנ"ל, אנו נאפשר למנגנונים פנימיים להשתפר, לתפקד יותר ויותר טוב. ריפוי רקמות מתחיל להתרחש ומנגנון השובע והרעב מתחיל להתאזן. 

הרמב"ם מסביר לנו היטב שיש מאכלים המיטיבים עם הגוף, ויש אחרים שמרעילים אותו. שימו לב, הרמב"ם מבטיח לנו ואומר "כֹּל הַמַּנְהִיג עַצְמוֹ בִּדְרָכִים אֵלּוּ, אֲנִי עָרֵב לוֹ שֶׁאֵינוֹ בָּא לִידֵי חֹלִי כֹּל יְמֵי חַיָּיו, עַד שֶׁיַּזְקִין הַרְבֵּה וְיָמוּת, וְאֵינוֹ צָרִיךְ לָרוֹפֵא, וְיִהְיֶה גּוּפוֹ שָׁלֵם וְעוֹמֵד עַל בֻּרְיוֹ כָּל יָמָיו!"

הוא  מדגיש שוב ושוב כמה חשובה פעילות  מעיים תקינה. לאורך השנים בהם אני מטפלת במאות ואלפי אנשים מקרוב ומרחוק בתוכניות ההרזיה שלי, צפיתי איך ניסים קורים אצלם כאשר הם מתחילים להפריד מזון ולחיות על פי עקרונות הפרדת מזון. רוצים לרדת במשקל? רוצים להיפטר מכל העודפים המיותרים? תפסיקו לספור קלוריות ותתחילו להפריד מזון. ספירת הקלוריות והשומנים והנקודות כבר כל כך לא רלוונטית, חשוב לרדת במשקל ללא ספק - אבל הַדֶּרֶךְ היא החשובה ביותר. הדרך לירידה במשקל צריכה להיות נכונה וחכמה, דרך שמביאה עימה בריאות, חיוניות והרגשת חופש מחשבתי מדיאטות. מאין שלווה פנימית כזאת , נטולת מחשבות טורדניות על דיאטה ועל המשקל. זהו… חופש!! לצאת לחופשי!! ואיך עושים זאת? מקשיבים לחוקי הגוף. 

הרמב"ם חוזר ומדגיש את החשיבות אשר יש לייחס לשמירה על מערכת עיכול תקינה וסילוק הפסולת מהגוף – כתנאי הכרחי לשמירת הבריאות.

בתוכנית הזאת אתם תלמדו כמה קל וטוב  ובר-ביצוע זה להפריד מזון וליהנות משפע של אוכל טעים ובריא ועדין בהקשבה לגוף ולמה שהוא צריך. ככל שנלמד את חוקי הפרדת המזון וניישם אותם, כך נחווה את  האנרגיה מתרוממת ואת הרגשת הקלילות המהממת וכמובן את המשקל המיותר שינשור מהגוף בעקבות ההקשבה אליו. 

 

קל. 

חשוב להקשיב! צרבות של שנים פשוט נעלמוהמסע להחלמה - שירלי בר
00:00 / 01:08
bottom of page